Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

Inauguracja roku szkolnego dla uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego rozpocznie się mszą św.
w kościele pw. Św. Jadwigi -  4 września (poniedziałek)

o godz. 9:00.

Po mszy św. uczniów gimnazjum zapraszamy na spotkanie z dyrekcją szkoły i wychowawcami do budynku szkoły.

Wigilia 2016

 
       

Ślubowanie

10 listopada podczas akademii szkolnej z okazji obchodów rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie.
Z tej okazji życzymy Wam, Pierwszoklasiści, sprostania zadaniom, które sobie stawiacie, życzymy, abyście się w murach tej szkoły rozwijali, doskonalili swoje umiejętności i wiedzę, stawali się odpowiedzialnymi, mądrymi i dobrymi ludźmi, abyśmy się dobrze ze sobą czuli i wzajemnie się inspirowali. 

Nowy rok szkolny

 

 

Z okazji rozpoczęcia Nowego Roku Szkolnego życzymy Wam, drodzy Uczniowie by nauka szkolna przynosiła pozytywne doświadczenia odkrywania świata i rozwijania własnych talentów. Niech czas spędzony w szkole zaowocuje nie tylko zdobywaniem wiedzy, dobrymi ocenami, ciekawymi zajęciami ale i wspaniałymi, trwałymi przyjaźniami.

Rodzicom zaś życzymy, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele radości wynikających z sukcesów ich pociech.

Nauczycielom życzymy spokojnej i satysfakcjonującej pracy.

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Szkolnym!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Inauguracja roku szkolnego dla uczniów Gimnazjum Dwujęzycznego rozpocznie się mszą św. w kościele pw. Św. Jadwigi -  1 września (czwartek)
o godz. 9:00.

Po mszy św. uczniów gimnazjum zapraszamy do sali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego na spotkanie z dyrekcją szkoły i wychowawcami.